Edora ; Türkiye başta olmak üzere birçok farklı ülkede, kalite ve güven temeli ile tercih edilebilir yerli markaların da olabileceği vizyonunu hayata geçirerek, tüm mekanların girişlerinde şık, sağlam ve kullanışlı çözümlere olanak veriyor.

Döner kapı ve otomatik kapı sektörünün öncü ve yenilikçi markası olarak geçmişten gelen tecrübelerle 2009 yılında faaliyete geçen Edora A.Ş. Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede tercih edilebilir yeni ve yerli markaların olabileceği vizyonunu hayata geçirerek tüm mekanların girişlerinde şık ve kullanışlı çözümlere olanak veriyor.

Genç dinamik ve vizyon sahibi ekibi ile yurt içi ve yurt dışında prestijli projelerin ve firmaların kalite ve güven temeli ile başarılı iş ortağı olma yolunda hızla ilerliyor. Tamamı Edora ekibi tarafından dizayn edilen farklı tiplerde ve onlarca opsiyonel seçenekleri ile kendine özgü çizgisi ve detayları olan döner kapılar üretmekteyiz.

Müşteri talepleri dikkate alınarak özel olarak tasarlanan çizim ve aksesuar seçenekleriyle de kapılarınızın standart olmaktan çıkarıp bina ve girişleriniz için farklı seçenekler sunar.

Tamamen müşteri odaklı olarak çalışan Edora Otomatik Kapı Sistemleri A.Ş müşteri beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edinerek, Edora markasını güvenilir, saygın ve devamlılık gösteren bir “İmaj Lideri” haline getirip müşteri ve çalışanları ile birlikte mutlu bir süreç yakalamak amacını güder.

Tüm döner kapı tipleri, otomatik kayar kapı ve hermetik kapı gibi ürünlerde sipariş aşamasından montaj aşamasına kadar sunduğu özenli çalışma ve sonrasında verdiği teknik servis hizmetleri ile de başarılarımızı marka olarak sağlamlaştırdık.

Oteller, Avm’ler, hastane zincirleri, Üniversite & Kamu binaları ve birçok prestijli ofis&konut projelerinde yurt içi ve yurt dışında 7 yılda 2000 ne yakın projede çözüm ortaklığında bulunduk.

Ayrıca günümüzün en önemli ihtiyaçlarından olan enerjiyi üretirken çevreye verdiğimiz zararları göz önünde bulundurarak, ürettiğimiz ve satışını yapmakta olduğumuz döner kapıların uygulanan mekanlarda sağladığı enerji tasarrufunu düşündüğümüzde böyle bir ürünü üretiyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

1979 Çekosan Çelik Konstrüksiyon kuruldu
Türkiye’nin ilk alüminyum doğrama ustalarından Ali Kazım Alpaslan (1942-1997) tarafından alüminyum merdiven, sehpa gibi ev akseuarları üretmek amacı ile kuruldu.
1982 Çekosan Çelik Konstrüksiyon
Bu yıllarda alüminyum sektörünün gelişmesi dolayısıyla alüminyum aksesuarları, gönye, zıvana, tornavida gibi ürünler üretilmeye başlandı.
1990 Büküm Makinası
Alüminyum ve demir profil büküm makinası ile Ankara’da ilk alüminyum profil büküm işlerine başlanıldı.
1992 Döner Kapı İmalatı
Bombeli bölümleri alüminyum levha ile kaplı manuel döner kapıların montaja hazır şekilde üretilmesi.
1995 Çekosan Büküm
Akseuar işlerini sonlanması ile tamamen alüminyum profil bükümüne ağırlık verilerek büküm işlerinine başlanması döner kapı imalatlarında bilinirliğin artması.
2003 Çekosan Büküm İvedik OSB
İvedik OSB’de ikinci atölyenin açılması ile birlikte mobilya akseuarları, otomotiv yedek parça gibi seri imalatlara başlanıldı. Büküm makinası parkuru genişlemeye başladı.
2007 Çekosan Mühendislik Ltd.Şti.
Döner kapı talebinin ve seri imalatların artması, Makina parkurunun gelişmesinden dolayı Mühendislik Ltd. Şti. ünvanın alındı.
2009 Edora Döner Kapı Sistemleri
Akseuar işlerini sonlanması ile tamamen alüminyum profil bükümüne ağırlık verilerek büküm işlerinine başlanması döner kapı imalatlarında bilinirliğin artması.
2011 İlk İhracat
Akseuar işlerini sonlanması ile tamamen alüminyum profil bükümüne ağırlık verilerek büküm işlerinine başlanması döner kapı imalatlarında bilinirliğin artması.

Edora Otomatik Kapı Sistemleri A.Ş. TS-EN-ISO 9001-2015 toplam Kalite Yönetim Sistemi Gerekleri doğrultusunda üretim yapmayı taahhüt eder.

Kalite Politikası

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize bir ortaklık ruhu içinde destek ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Öncelikli hedefimiz, sunduğumuz ürünler ve gerçekleştirilen hizmetler konusunda müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu bağlamda, ilgili tarafların gereksinimlerini önemsiyoruz.

Çalışanlar

Her çalışan, şirketin karlılığına önemli katkılarda bulunur. Şirketimizin başarısını kararlı ve sorumlu çalışanlarla gerçekleştiriyor ve güvence altına alıyoruz. Takımlarımız tamamen müşteri ve pazar odaklıdır. Çalışanların hedeflenen kişisel gelişimleri, işbirliğine dayalı olarak sağlanmaktadır.

Sürekli İyileştirme

Süreçlerimizde, operasyonlarımızda ve iletişimimizde sürekli iyileştirme yaparak onları müşterilerimizin gereksinimlerine düzenli olarak adapte ediyoruz. Ayrıca, enerji verimliliğinin sağlanması, ürünlerimizin ve üretim tesislerimizin ekolojisinin sürekli iyileştirilmesi ve doğal kaynakların dikkatli kullanılması için de çaba sarf ediyoruz.

Ürün Kalitesi

Müşterilerimizin başarısını artıran, maksimum müşteri menfaatine sahip ürünler sunmak istiyoruz. Bu da ancak geliştirme, üretim ve hizmet açısından uygun süreçlerle başarılmaktadır.

Çevre ve Toplum

Doğal kaynakların sorumlu ve dikkatli kullanılması temel ilkelerimizden biridir. Sosyal sorumluluğumuzu sosyal ve kültürel değerlere bağlılığımızla ortaya koyarız.

Yönetim ve Sorumluluk

Her çalışan işin kalitesi, çevre ve enerji bakımından yönetim kademeleri tarafından bağımsızlık anlamında desteklenir ve bunun için gerekli tüm bilgilerle donatılır. Her yönetim kademesi de geçerli kurallara uymakla yükümlüdür.

Mevzuat ve Şartlar

Yasal düzenlemelere, müşteri ve piyasa gereklilikleri gibi bize uygulanan kurallara ve koşullara uyarız. Ürünlerimizin geliştirilmesi ve üretiminde çevrenin korunmasına, enerjinin kullanılmasına, enerji verimliliğinin sağlanmasına ve tüketimine ilişkin kaygıları göz önünde bulundurmayı ve bunun için gerekli kaynakları sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz

Bükümün ve döngünün en güzel örneklerinden biri olan döner kapı ihtiyaçlarını 40 yıllık tecrübelerimizle birleştirerek 7000 metre karelik yeni üretim alanımızda müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.

Vizyonumuz

Yenilikçi, sorumlu, ilkeli ve kaliteden ödün vermeyen bakış açımızla otomatik kapı sistemleri alanında ülkemizde aranan dünya pazarında da tanınan bir kuruluş olmak, enerji tasarrufu sağlayan döner kapıları kullanımını ve bilinirliğini arttırmaktır.

Kalite Hedeflerimiz

  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili çalışmaların sürdürülebilirliğinin sağlanması için sistemin yeniden gözden geçirilerek gerekli revizyon ve güncelleme çalışmalarının yapılmasını sağlamak,
  • 2019 yılı sonuna kadar müşteri memnuniyet anketlerini düzenleyerek müşteri memnuniyet seviyelerini ölçmek ve en az %85 oranında müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Personel eğitimlerine önem vererek 2019 yılı içerisinde en az 8 saat/adam eğitim gerçekleştirilmesini sağlamak,
  • 2019 yılı sonuna kadar üretim kapasitemizin %30 oranında artışını sağlamak,
  • Müşterilere verilen termin sürelerine %95 oranında sadık kalabilmek,
  • 2019 yılı sonuna kadar personel motivasyonu için en az 1 sosyal aktivitenin yapılmasını sağlamak,
  • 2019 yılı sonuna kadar Tedarikçi Performans Değerlendirmelerini yaparak en az %80 oranında performans elde etmek,

Modern Ofis Ortamı

Ferah çalışma alanlarımız ile ekip olarak daha yaratıcı fikirler üretiyoruz.

Düzenli Toplantılar

Üretim ve satış ekibi olarak düzenli toplantılar ile verimliliğimizi artırıyoruz.

Düzenli Üretim ve Stoklama

Sürekli üretim ve düzenli çalışma ortamı planlıyoruz.

Dikkatli Üretim Süreci

Modern Ekipman

Düzenli ve İnce Kontroller

Maksimum Hassasiyet

Tüm üretim ürecinde maximum hassasiyet gösteriyoruz.

Uzman Personel

Alanında tecrübeli mühendis ve üretim personeli istihdam ediyoruz.